(Галерија) Ријана заведува во секси долна облека

By

Ријана ја промовира најновата колекција секси долна облека на нејзината компанија „Фенти“, парчиња инспирирани од снегот и мразот, во бела и сина боја. И овој пат 32-годишната пејачка и бизнисменка од Барбадос е заштитно лице на колекцијата. На најновите фотки, таа е сликана во стилот на снежното кралство. „Зимско волшепство“, стои во описот на сликите.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia 3 (https://animeplanet.cc/m/pJNy) Episode 25 at website https://animeplanet.cc anime anime planet

Attack on Titan Season 3 (https://crunchyrollfree.com/m/8Dgd) Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 1 month free trial