Георгина објави фотографија од Роналдо и децата, фановите го пофалија фудбалерот: „Најдобриот татко“

Георгина Родригез објави неколку фотографии на Инстаграм со нејзиниот вереник Кристијано Роналдо и нивните деца.

Тие уживаа покрај базенот, а потоа продолжија да се дружат низ играта. Навивачите особено ги воодушеви фотографијата на која Кристијано црта со деца.

„Ова е најслаткото нешто што сум го видел денес. Најдобриот татко“, го пофали еден од следбениците на Георгина во коментарите под објавата, која за два часа собра 2 милиони лајкови.

Scroll to Top