Ги плашиш децата и губиш фанови побрзо од тонењето на Титаник ѝ рекоа пријателите на Мадона откако ги објави новите фотографии

Мадона повторно се најде на мета на критики од фановите, откако ги објави новите фотографии. Иако и досега објавуваше шокантни фотографии и видеа, многумина ѝ порачаа дека овој пат се надминала себе. Позирајќи во разни пози, носеше  маска од тантела, камшик, црни ракавици, чизми и  маица од тантела.

dobivaj vesti na viber

За само девет часа собра повеќе од 40.000 лајкови, но според коментарите на обожавателите и некои пријатели, не им се допаднаа новите видеа.

„Што правиш? Ти си неверојатна пејачка и не мораш да бидеш ваква. Изгледаш старо и како очајнички да го посакуваш вниманието од другите. Те молам престани. Си ја уништуваш убавината. Те молам престани со ботоксот и операциите. Направи нов албум. Некој ја стави некој на други лекови. Ги плашиш децата и губиш фанови побрзо од потонувањето на Титаник“, ѝ напишаа тие.

 

Scroll to Top