Глумците од „Пријатели“, биле во врска и во приватниот живот

By

Ѕвездите од популарната серија „Пријатели“, Метју Пери и Кортни Кокс, биле заљубени еден во друг и надвор од сетот, открива извор близок до двојката.

dobivaj vesti na viber

Двајцата биле во феноменални односи уште откако почнале со снимањето на серијата. Како и на малите екрани, каде глумеле најдобри пријатели, кои се заљубија, а подоцна и венчаа, така било и надвор од сетот. Двајцата секогаш одлично се согласуваа, открива изворот.

„Пери со години беше заљубен во Кортни. Тој никогаш не успеа да ја преболи“, открива изворот, кој додава дека ваквата вест била воодушевувачка за голем број на фанови на глумците од серијата Моника и Чендлер, кои продолжиле да навиваат да станат пар и во приватниот живот.

 

 

Ќе ви се допадне