Гвен Стефани е бремена

By

48-годишната пејачка Гвен Стефани е бремена четвртпат! Таа и понатаму не ја потврдува бременоста, но американските таблоиди веќе некое време шпекулираат дека Гвен и нејзиното момче Блејк Шелтон ќе добијат бебе. Според таблоидите, Гвен е оплодена ин-витро по неколку неуспешни обиди да остане бремена по природен пат. Пишувањата на таблоидите ги подгреа и фотографијата од Ноќта на вештерките на која преку тесниот фустан на Гвен се гледа трудничкото стомаче.

dobivaj vesti na viber

Гвен има три сина, Кингстон, Аполо и Зума, родени во бракот со музичарот Гевин Роздејл.

Ќе ви се допадне

game đánh bài go88 quy luật bầu cua go88 go88 hotline

sunwin energy and infra pvt ltd sunwin net sunwin bị sập