Хајли Болдвин, најубавата жена на светот, вљубена во Шон Мендез 

By

Оваа година списанието „Максим“ ја прогласи Хајли Болдвин, познат модел, за најубава жена на светот. Таа го освои Шон Мендез, деветнаесетгодишен пејач и текстописец ,чии песни постојано се свират на радиостаниците во светот, а девојките лудуваат по него.

Според пишувањата, тие се новиот пар на холивудската сцена. Парот дојде заедно и на доделувањето на наградите „МТВ ЕМА“.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch The Diary of Our Days animeheaven Episode 8 one piece anime heaven

Website https://animebee.to: Watch Loving Angel Angelique: When Hearts Awaken animebee Episode 13 kissanime

Website https://aniwatch.pro: Watch My Little Pony: Friendship Is Magic Season 3 (Dub) aniwatch Episode 13 anime sites

AnimeFLV: In This Corner of the World anime episode Full online free at https://animeflv.uk animes online

Hvacr: https://hvacr.vn/diendan/members/animefreakws.124980/#about

Degreed: https://degreed.com/gogoanimelol#/collection