Холивудската убавица Амбер Херд уловена од папараците во ужасно издание

Поранешната сопруга на холивудскиот актер Џони Деб, убавицата Амбер Херд, за многумина беше непрепознатлива откако ги објави новите фотографии.

Сите нејзини фанови се прашуваат што ѝ се случило.

Триесет и едногодишната актерка ги шокираше сите кои ги видоа нејзините нови фотографии каде што таа воопшто не личела на себе и тешко може да се препознае дека станува збор за некогашната убавица.

Веќе подолг период сите навикнаа да ја гледаат Амбер во максимално дотерано издание, поради што многумина и ја сметаа за секс-бомба.

Но, по покажувањето на црвениот тепих, Амбер се претворила во сосема друга личност.

На фотографиите направени во Лос Анџелес, кои го обиколија светот, малкумина беа тие кои можеа да ја препознаат Амбер.