Имаме секс секој ден, затоа е толку добар на теренот, откри сопругата на Рамос

By

Сопругата на шпанскиот фудбалер Серхио Рамос, Пилар Рубио во една од емисиите во која гостуваше неодамна, откри дека нејзиниот маж е толку добар на теренот затоа што имаат секс речиси секој ден.

dobivaj vesti na viber

Таа откри интимни детали од нивниот живот и откри како им поминува денот.

„Имаме секс секој ден, освен кога сум во Мадрид. Откако децата ќе ни легнат околу 21:30, почнуваме со акција“, рече Рубио, која во Париз работи како манекенка.

 

Ќе ви се допадне