Како Доктор Дре го открил Еминем?

By

Ретка снимка во која Еминем и Доктор Дре зборуваат за процесот на откривање на талентот на младиот рапер, нивната соработка и пријателство. Останатото е историја.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime sites: Watch The Promised Neverland Episode 8 (https://animefreak.ws/m/Rv4e/ep-8)

AniWatch anime online: Hori-san to Miyamura-kun Episode 4