Како тинејџери сме, љубовта не познава математика, открива Шер за врската со 40 години помладиот дечко

Тој е љубезен, паметен, забавен и се бакнуваме како тинејџери, напиша пејачката за Едвардс, со кој се забавува речиси два месеци, откако го запозна за време на модната недела во Париз.

dobivaj vesti na viber

Пејачката Шер (76) на Твитер го пофали својот 40 години помладиот дечко. Таа објави фотографија на која Александар Едвардс е гол во горниот дел од телото и напиша:

„На другите, па и мене ова им изгледа чудно, но љубовта не знае математика“, напишала Шер.

Еден корисник на оваа социјална мрежа ја прашал кои се најдобрите квалитети на нејзиниот нов партнер, а американската пејачка одговорила дека таа и нејзиното 36-годишно момче „се бакнуваат како тинејџери“.

„Тој е љубезен, паметен, смешен и се бакнуваме како тинејџери“ – напиша пејачката за Едвардс со кој е во врска речиси два месеци, откако го запозна за време на Модната недела во Париз.

Продуцентот Александар е помлад од нејзините синови Чаз Боно и Илија Блу Алман.

Scroll to Top