Ќерката на Џони Деп топлес, сними фотосесија со Памела Андерсон

By

Ќерката на Џони Деп и Ванеса Паради, Лили Розу (19) се сликаше топлес за нова фотосесија и насловната на „Ви“ магазин заедно со Памела Андерсон.

Лили со фотографиите привлече внимание и коментари, бидејќи во бројни интервјуа се опишува себеси како срамежлива девојка.

Ќерката на актерот и француската пејачка, од 14-годишна возраст е дел од модната индустрија и често е дел од ревиите на модната куќа Шанел.

„Лили-Роуз е прекрасна. Таа е свесна за нејзината уникатност и убавина. Таа е невина, но свесна“ – вели Памела Андерсон.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix darling in the franxx: Attack on Titan (https://animeflix.nl/m/Wm) Episode 25

4Anime watch anime free: Watch Redo of Healer Episode 12