Кети Пери се појави на црвениот тепих во разголено издание

Пејачката Кети Пери се појави гола на доделувањето на музичките награди на Билборд во Холивуд парк во Инглвуд и го привлече вниманието на многумина.

Пери носеше краток горен дел на врзување и црвено здолниште кое ја покажуваше нејзината долна облека и долниот дел.

Покрај задникот и тангата, пејачката го привлече вниманието и со тетоважата со пеперутка на грбот. Таа ги сподели провокативните фотографии во четвртокот на социјална мрежа. „Ти си мојата пеперутка, шеќер, душо“, напиша таа под серијата фотографии.

Покрај фотографиите, објавено е и видео од нејзините тетоважи и танга како некој ѝ помага да ги затегне врвките на здолништето.

Во коментарите имаше жестока дискусија меѓу следбениците, кои беа шокирани од нејзиното ослободување. „Зошто тетоважата изгледа така?“, „Зошто го прави тоа? Што се случи со оваа девојка?“, „Сериозно?“, „О, што е ова?“, „Светот се сруши“, напишале нејзините обожаватели.

Scroll to Top