Кетрин Зита-Џонс се појави во фустан без градник на доделувањето на ФИФА-наградите

By
Кетрин Зита-Џонс ги шокира сите со својот изглед кога се појави на доделувањето на ФИФА-наградите во Лондон.

Кога 48-годишната актерка се појави на доделувањето на ФИФА-наградите во Лондон, сите што беа околу неа занемеа. Актерката воопшто не личеше на себе.

Иако се појави во проѕирен фустан со огромен рез, под кој не носеше градник, сите гледаа само во нејзиното лице.

А Кетрин Зита-Џонс навистина беше непрепознатлива и сите се прашуваа што навистина ѝ се случило. Дали претерала со ботоксот или е нешто друго во прашање за ваквата драстична промена.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Higurashi no Naku Koro ni Kaku: Outbreak anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix aot

Watch anime online for free at TwistMoe free anime

Website https://4anime.biz: Watch Ingress the Animation (Dub) 4anime Episode 11 websites like 4anime

Website https://animepahe.cc: Watch Doraemon (2005) (Dub) animepahe Episode 52 animepahe

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Cuchi hochiminhcity: http://www.cuchi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/Hoi_Dap_DB/DispForm.aspx?ID=2335