Кетрин Зита-Џонс се појави во фустан без градник на доделувањето на ФИФА-наградите

By
Кетрин Зита-Џонс ги шокира сите со својот изглед кога се појави на доделувањето на ФИФА-наградите во Лондон.

Кога 48-годишната актерка се појави на доделувањето на ФИФА-наградите во Лондон, сите што беа околу неа занемеа. Актерката воопшто не личеше на себе.

Иако се појави во проѕирен фустан со огромен рез, под кој не носеше градник, сите гледаа само во нејзиното лице.

А Кетрин Зита-Џонс навистина беше непрепознатлива и сите се прашуваа што навистина ѝ се случило. Дали претерала со ботоксот или е нешто друго во прашање за ваквата драстична промена.

 

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

Tokyo Revengers Episode 22 - Uncen

JUJUTSU KAISEN

4Anime Attack on Titan Episode 23

4Anime Fairy Tail (Dub)