Ким Кардашијан привлече внимание со нова фризура во Лос Анџелес

Ким Кардашијан привлече внимание во Лос Анџелес кога пристигна на кошаркарскиот натпревар на нејзиниот син Вест.

Многумина забележаа дека ријалити ѕвездата повторно ја обои косата во руса боја.

Изгледа дека овој пат Ким сакала да ги избегне папараците со оглед на тоа што во еден момент почнала да го покрива лицето со раката и се сокрила зад телохранителот.

Ким и порано носеше руса коса, но потоа се враќаше на својата природна боја.

Ким неодамна се најде на мета на критики откако на Инстаграм објави фотографија на која позира во огромна кафена бунда под која носи само хулахопки и чевли со високи потпетици.

Фановите и напишаа дека ја копира Бјанка Ценсори, сопругата на нејзиниот поранешен сопруг Канје Вест, која во јавноста се појавува во бизарни комбинации.

Scroll to Top