Колку пораснал – Глумеше во Монтевидео кога беше мал, се сега изгледа непрепознатливо

By

Кога ќе се спомене филмот „Монтевидео“, покрај фудбалската репрезентација која заминува во далечниот Уругвај, се сеќаваме и на малиот Станоје кој практично стана неизоставен дел од тимот.

Денес малиот Станоје изгледа сосема поразлично, а се гледа дека се развива во вистински убаво момче:

Ќе ви се допадне

AnimeKisa: Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Watch Dokushin Apartment Dokudami-sou Episode 3

Forums asp: https://forums.asp.net/members/animeflixnl.aspx

Forums asp: https://forums.asp.net/members/animefreakws.aspx