Колку пораснал – Глумеше во Монтевидео кога беше мал, се сега изгледа непрепознатливо

By

Кога ќе се спомене филмот „Монтевидео“, покрај фудбалската репрезентација која заминува во далечниот Уругвај, се сеќаваме и на малиот Станоје кој практично стана неизоставен дел од тимот.

dobivaj vesti na viber

Денес малиот Станоје изгледа сосема поразлично, а се гледа дека се развива во вистински убаво момче:

Ќе ви се допадне

sổ kết quả go88 ảnh ăn tiền go88 go88 otp

Tải SunWin | Sun Win - Cổng Game Bài Macao, Tài Xỉu Số 1 VN sunwin apk 2021 sunwin đánh bài