Кралот на „Инстаграм“ познат по оргиите прв пат има девојка!

By
Дан Билзеријан (37), кој е познат како кралот на „Инстаграм“, секогаш е опкружен со убавици во костим за капење, луксузни автомобили, а сега тврди дека за една недела имал секс со дури 17 девојки.

dobivaj vesti na viber

Овој милијардер и професионален играч на покер од јули оваа година вплови во својата прва отворена врска со моделот Софија Беварли, која е помлада од него дури 16 години.

She’s surfing

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Тој за еден магазин призна дека првпат во животот имал девојка. Истакна дека иако претходно бил со многу девојки, секогаш дури и кога бил поинтимен со некоја од нив, паралелно спиел со други жени.

Оваа двојка се има запознаено на една забава покрај базен, но тоа не било баш љубов на прв поглед.

Virgin Islands

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

„Мислам дека спиев со три девојки тој ден пред да ја запознам неа. Почнавме да се дружиме. Таа, едноставно, беше поинаква. Паметна, кул“, изјави тој.

Според натписите во медиумите, двојката наводно спиела веќе на првиот состанок.

Really don’t wanna leave Hawaii

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Оваа русокоса потоа се појавила на многуте негови фотографии на „Инстаграм“, а на една од нив се гледа како влегуваат во приватен авион, а покрај сликата стои натпис „Одиме на состанок“.

Going on a date

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Преминот во отворена врска не бил лесен чекор за контроверзната ѕвезда од социјалните мрежи, кој тврди дека спиел со повеќе од 1.000 жени.

600 lb, 100 yr old Galapagos tortoise, what an awesome animal

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

„Мислам дека девојката треба да изгледа феноменално и да не биде толку заинтересирана за мене. Тука ме улови. Мислам дека така треба да биде со сите работи во животот, парите, играчките, девојките“, изјави тој.

🐢

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Овој крал на „Инстаграм“ живее во Холивуд, а има куќи во Лос Анџелес и Сан Диего. Тежи неверојатни100 милиони долари.

Покрај тоа што игра покер и редовно објавува фотографии на „Инстаграм“, Билзаријан се се појавил и во неколку филмови.

Happy birthday @sofia_bevarly

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

 

 

Ќе ви се допадне