Криси Тајген ги покажа лузните на градите во проѕирен фустан: „Знам дека зумирате“

Моделот Криси Тајген и сопругот Џон Леџенд присуствуваа на традиционалната забава на Оскарите организирана од Бијонсе и Џеј Зи.

Таа на Инстаграм објави фотографии од настанот. „Кога блицот ќе ги осветли вашите лузни од подигнувањето на градите“, напиша таа.

Во коментарите таа додаде: „Знам дека сите зумирате, го чувствувам тоа“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

На почетокот на оваа година, 38-годишната Криси случајно откри на Watch What Happens Live со Енди Коен дека имала три операции на градите.

„Не ми се допаѓаат“, рече таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Таа отсекогаш била транспарентна за пластичните операции. Откри дека имала отстранување на сало, трансплантација на коса и липосукција на пазувите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

„Тоа беше една од најдобрите одлуки“, рече таа. Криси вели дека не жали за овој третман, бидејќи после него се чувствува подобро и посигурно во фустаните.

Scroll to Top