Лејди Гага позира гола

By

Светската поп-пејачка Лејди Гага позира гола пред познатиот фотограф Ели Расел Линец. Пејачката голите фотографии ги објави на социјалните мрежи.

На една фотографија таа е целосно гола, а на повеќето од нив на себе има само долна облека. Ова не ѝ е првпат на Лејди Гага во јавноста да се појави со провокативни фотографии. Неодамна Гага се промовира со фотографии на кои е облечена во фустан направен од месо.

Фотографот Ели Расел Линец е познат како човек што ги фотографира светските познати ѕвезди без облека. Тој често соработува ѝ со Ким Кардашјан. Освен неа, Ели често го фотографира и семејството на старлетата.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Weiß Survive R animefreak Episode 12 my hero academia animefreak

Genesis Climber Mospeada: Love, Live, Alive (https://animedao.nl/m/dNeb) Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Majikoi: Oh! Samurai Girls 4anime Episode 12 animes online

Watch Wu Shang Shen Di Episode 64

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak

Codechef: https://www.codechef.com/users/animeflixnl