Мајката на Бен Афлек фотографирана со неговата поранешна сопруга, гушнати и насмеани

Среде гласините за развод од Џенифер Лопез, актерот Бен Афлек беше фотографиран во друштво на мајката Кристофер Ен Болд и неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер.

Поранешните сопружници пристигнаа заедно на уште еден натпревар на нивниот син Семјуел, а им се придружи и мајката на Бен. Гарнер се развесели кога ја виде поранешната свекрва.

Џен кажала и нешто што ги насмеа Бен и неговата мајка, а Ен со прегратки стави до знаење дека поранешната сопруга на нејзиниот син сè уште ја сака.

Последните недели многу се зборуваше за врската на Џенифер Лопез и Бен Афлек. Наводно, нивниот брак е во криза и се разведуваат, но двајцата се уште не објавиле.

Неодамна нивната раскошна палата во Беверли Хилс беше ставена на продажба за 60 милиони долари. Таа куќа ја купија пред само една година.

Scroll to Top