Машките се залепија за екраните – Шакира целата испотена

By
Музичката ѕвезда на Твитер постави снимка од тренингот.Шакира е една од најпосакуваните жени на светот. Каде и да се појави, секогаш максимално е средена и изгледа сјајно.На нејзиниот Твитер налог се појави интересна снимка, на која е испотена и без грам шминка.

 

Во прашање е снимка од нејзиниот тренинг. Вриштеа коментари, а многумина напишале дека Шакира изгледа убаво во природна варијанта.

Погледнете:

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv streaming online: Boruto: Naruto Next Generations (Dub) (https://animetv.cc/m/E4jw) Episode 105

AniWatch watch anime: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full (https://aniwatch.pro/m/dWXo/ep-1)