Машките се залепија за екраните – Шакира целата испотена

By
Музичката ѕвезда на Твитер постави снимка од тренингот.Шакира е една од најпосакуваните жени на светот. Каде и да се појави, секогаш максимално е средена и изгледа сјајно.На нејзиниот Твитер налог се појави интересна снимка, на која е испотена и без грам шминка.

dobivaj vesti na viber

 

Во прашање е снимка од нејзиниот тренинг. Вриштеа коментари, а многумина напишале дека Шакира изгледа убаво во природна варијанта.

Погледнете:

 

Ќе ви се допадне