Маж ми збесна кога слушна дека сум сексуално малтретирана, вели Селма Хајек

By

Салма Хајек е на насловната стрна на италијанското списание GQ. Актерката снимаше фото-сесија со модниот фотограф Ален фон Уверт, исто така, давајќи интервју. “Го сакам најдоброто”, вели бринетата.

Детали за интервјуто не се откриваат, но голем дел од него е посветено на фудбалот. Салма и нејзиниот сопруг се активни фудбалски навивачи.

“Кога Мексиканците малку го напуштија светот, ние се вознемиривме. Сепак, ние не сме Американци, за кои најважна е победата. Едноставно уживавме во прекраснатата игра “.

Друго важно прашање е киното и скандалот поврзан со Харви Вајнштајн. Актерката сама призна дека била сексуално малтретирана од продуцентот пред New York Times минатата година. Актерката сега ја раскажува реакцијата на нејзиниот сопруг.

” Да, јас ја раскажав мојата приказна, но долго време бев тивка. Не можев да замислам некој друг да помине низ таква ситуација, дури и полоша од мојата. Кога го споделив тоа со мојот сопруг, тој беше бесен. Но, тој ме поддржа многу во оваа ситуација и ми помогна да одлучам и да признаам. “

Хајек е една од најпознатите латиноамерикански актерки, единствена со номинација за “Оскар” за улогата на Фрида Карло. Мажена е за францускиот милијардер Франсоа Анри-Пино, од кого има и ќерка – Валентина.

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Ten Tokyo Warriors (Dub) animekisa Episode 6 anime websites

Website https://animefreak.ws: Watch Mokke Special Episodes animefreak Episode 2 animefreak boku no hero

WCOStream: W'z Special anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream pokemon

Sasurai Zou-san (https://animeflix.nl/m/en0N) Episode Full

Hypothes: https://hypothes.is/users/gogoanimebe

Faceit: https://www.faceit.com/en/players/kissanimemx