Мажите одлепија по најпознатиот светски модел со облини

By

Ешли Греам повторно излуде многу мажи на планетата кога најпознатата светска манекенка со облини објави кратка снимка на која се разголила.

Оваа убавица позира во долна облека, но еден детаљ го привлече вниманието. Имено, двете раце ги стави во пределот на своите гаќички и ги помести, што особено збуни многумина од нејзините машки обожаватели.

Инаку, оваа снимка за еден ден беше прегледана повеќе од 1,7 милион пати.

Monday just got a little better..

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime heaven org: Watch My Hero Academia Episode 11

AniWatch free anime: Watch Horimiya Episode 13