Мег Рајан се вери со своето момче

Мег Рајан и нејзиното момче, рокерот Џон Меленкамп, решија по седум години врска да се вери. Медиумите пишуваат дека нивната врска не почнала премногу романтично.

Џон поради Мег Рајан бил принуден да ја остави неговата поранешна сопруга Елена, со која бил во брак од 1992 година до 2011 година.

Елена била неговата трета сопруга, а ако двојката се венча, ова ќе биде за Џон четврти брак.

Актерката Мег Рајан веридбата ја потврди на својот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

ENGAGED!

A post shared by Meg Ryan (@megryan) on

Scroll to Top