Меган Фокс и Брајан Аустин Грин и официјално се разведоа: Знам дека таа секогаш ќе ме сака

By

Американската актера Меган Фокс и нејзиниот колега Брајан Остин Грин и официјално се разведоа. Тие водеа бракоразводна постапка веќе една година, откако Меган поднесе барање минатата година во октомври. Двајцата беа десет години во брак и имаат три деца.

„Никој од нас не му направи ништо на другиот. Секогаш беше искрена кон мене и секогаш јас бев искрен кон неа. Знам дека секогаш ќе ме сака и знам дека семејството кое го изградивме ние кул и посебно. Одлучивме да не го изгубиме тоа. Сè уште сме пријатели и ќе останеме заедно поради децата“, рече Брајан.

За потсетување, Меган веќе со месеци живее со новиот дечко, раперот Машин Ган Кели, а Грин е во врска со танчерката Шарна Бургес. Поранешната двојка немаше предбрачен договор, па имотот ќе го поделат на половина.

Ќе ви се допадне

4Anime: Boogiepop Phantom anime episode 12 online free at https://4anime.biz 4anime my hero academia

Website https://animetv.cc: Watch Flint the Time Detective animetv Episode 39 9 anime tv

Website https://wcostream.cc: Watch Naruto Shippuden: Konoha Gakuen - Special wcostream Episode Full dubbed anime

Watch anime online for free at KissAnime konosuba kissanime

Website https://aniwatch.pro: Watch A Komaneko Christmas: The Lost Present aniwatch Episode Full watch anime