Меган и Хари чекаат близнаци

By

Меган Маркл и принцот Хари чекаат близнаци, објави британскиот магазин „Океј“. Извори блиски на двојката за магазинот откриле дека Меган дознала дека е бремена додека биле на меден месец во Африка. Среќната вест, според истиот извор, најпрво ја споделиле со Кејт Мидлтон и принцот Вилијам.

„Војвотката на Сасекс и нејзиниот сопруг се исклучително среќни. Тие не очекуваа тоа да се случи толку брзо. Тоа е големо изненадување за нив“, рекол неименуваниот извор за списанието.

Меган и Хари се венчаа пред еден месец, на 19 мај.

Ќе ви се допадне

watch anime free. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Horimiya (Dub) Episode 11

4anime. biz Kiss x Sis (TV)

sites to watch anime Attack on Titan Season 2

Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-