Меган никогаш нема да се смири со својот татко

By

Британски „Дејли мејл“ пишува дека Меган Маркл нема да се смири со својот татко Томас Маркл. Тој во медиумите пред неколку дена повторно се пожали дека ќерка му го исфрлила од нејзиниот живот.

dobivaj vesti na viber

На новинарите им рекол дека нема да се откаже сè додека Меган конечно не му се јави. Меган ги променила сите телефонски броеви на кои Томас можел да ја добие.

Извор близок до Меган за „Дејли мејл“ вели дека нема никакви шанси таа да му се јави, особено не по сè што ѝ приреди пред свадбата.

Изгледа дека нивните проблеми само кулминирале со нејзината венчавка и дека Меган и нејзиниот татко имале проблематичен однос и пред таа да го запознае принцот Хари. Откако Томас му предизвика еколку скандали на кралското семејство, Меган ја зацврсти одлука повеќе да не разговара со него.

 

 

 

 

Ќе ви се допадне