Меланија шик кај маринците во воената база

By

Меланија Трамп ја посети воената база во Вашингтон, а со својата модна комбинација уште еднаш покажа дека секогаш е шик.

Во касарната, Доналд и Меланија Трамп разговараа со маринците кои учествувале во гасењето на огнот кој на 9 септември ги зафати комплекс-становите на Артур Капер Паблик Хаузинг наменети за старите и изнемоштени лица во југоисточниот дел на Вашингтон.

Меланија и овој пат во беспрекорното зимско издание, црно-белиот капут со кариран дезен со потпис на дански бренд.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch subbed anime AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

AnimeHeaven Dragon Ball (Dub)

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2 Episode 20

animeheaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc