Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

By

Глумците Метју Пери и Кортни Кокс веќе подолг периот работат на повторно снимање на серијата „Пријатели“, пишуваат американските медиуми. Двајцата биле видени заедно на деловен ручек, а фотографија од нив двајца објавила и Кортни на нејзиниот „Инстаграм“ профил.

dobivaj vesti na viber

Во јавноста е сè поизвесно дека глумците повторно ќе ја снимаат серијата. Веќе тоа го најави Џенифер Анистон во шоуто на Елен Деџенерес . Таа изјави дека нешто се работи, но не кажа специфични детали.

Ѕвездите на оваа серија Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиза Кудроу и Мет Лебланк, Метју Пери, Дејвид Швимер во изминатиот период се под постојан притисок од јавноста, за повторно се соберат и ги снимаат смешните епизоди.

 

 

 

Ќе ви се допадне