Модел на „Онли фанс“ потрошила 250.000 евра на операции: „Никој не ме препознава на личната карта“

Дениз Роша (39) од претходно ѝ беше позната на светската јавност како адвокатка и модел на „Онли фанс“.

Имено, адвокатката, која на една популарна социјална мрежа ги споделува своите експлицитни видеа, повеќе не крие дека потрошила неверојатни 250.000 евра на пластични операции.

Сепак, иако Дениз е задоволна со својот нов изглед, постојат ситуации од кои ја боли главата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Denise Rocha (@deniserocha.oficial)

Изгледот на адвокатката и манекенка е толку поинаков тогаш и сега што полицајците веќе не ја препознаваат на личната карта поради што не веруваат дека возачката дозвола е нејзина.

Дениз неодамна била на патување, каде што престојувала во луксузен хотел и персоналот ја задржал на рецепција бидејќи не верувале дека таа е личноста од личната карта.

Текстот Модел на „Онли фанс“ потрошила 250.000 евра на операции: „Никој не ме препознава на личната карта“ е превземен од МАКФАКС.

Scroll to Top