Најдобри модни комбинации на Меган Маркл во 2019 година

By

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, неодамна беше прогласена за личност со најмногу стил во 2019 година. Медиумите често го коментираа  нејзиниот стил.

„Репортер“ направи колекција од нејзините 15 најдобри модни комбинации за оваа година.

Ќе ви се допадне