Најпознатата плус број манекенка го јавна својот маж – еден дел од костимот за капење откри премногу

Најпознатата плус број манекенка собра 400.000 лајка за сликата од базенот.

Ешли Греем е доказ дека не мора да бидете слаби за да бидете манекенка и да заработите сериозни пари кои таа наголемо ги заработува.

Најпознатата плус број манекенка има 91 килограм, 29 години и речиси секојдневно го покажува своето тело од кое воопшто не се срами. Но, во ова издание (или поза) сѐ уште ја немаме видено, а фотографијата што ја објави за 15 часа собра над 400.000 лајка.

Ешли на неа е во бикини и го јавна својот маж Џастин Ервин, а на фотографијата напиша: „Описот не е потребен. Брачен живот“.

Еве и фотографија:

 

Scroll to Top