Најсексапилниот дедо Џанлука Ваки ужива во семејната идила на Флорида

Италијански диџеј и милионер Џанлука Ваки (55) , чие богатство се проценува на околу 350 милиони британски фунти, деновиве е прогласен за најсексапилен дедо за  2023 година. Жените го одбраа токму него, најмногу поради, како што велат, згодното тетовирано тело, кое многу им е секси. Тој го носи епитетот најсексапилниот дедо на светот поради неговата бела коса и брада. Тие се негов заштитен знак, како и многуте тетоважи со кои го украси своето тело.

Џанлука е уловен од папараците како ужива на плажите на Флорида во Мајами, со сопругата Шерон и со ќерката Блу Ваки. Шерон изгледа совршено во еднодневен црвен костим за капење, со качкет на главата.

Во моментот кога ги забележа папараците, тој не се налути. Почна да им мавта со рацете, носејќи ја во прегратка малата Блу.

Scroll to Top