Најзгодниот татко на Инстаграм прослави роденден

By

Маријано Ди Вајо, славниот модел, кој го нарекуваат и најзгодниот татко на Инстаграм  го прослави 31-виот роденден со своето семејство.

Атрактивниот Италијанец ги дувна свеќичките на роденденската торта во придружба на сопругата Елеонора и трите мали сина.

 

Ќе ви се допадне