Не е добар, не знам што да им кажам на децата, рече Ким за однесувањето на Кание и неговата девојка во Италија

Кание Вест со новата сопруга Бјанка Ценсори, деновиве е на одмор во Италија, а фановите, особено оние во Италија коментираат дека се згрозени од однесувањето. Со облеката привлекуваат внимание каде и да се појават, но со последните фотографии од брод, ги поминале границите коментираат фановите.

Извор близок до Ким Кардашијан рече дека и таа мисли дека нешто не е во ред со нејзиниот бивши и додаде дека не знае како да им го објасни неговото однесување на децата. Додаде и дека Ким сака што побрзо го заборави времето со Кание.

Scroll to Top