Незадоволна од папарацо-фотките, Џенифер Лопез објави фотошопирана верзија

By

Џенифер Лопез неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја сликаа во костим за капење на плажата на островите Туркс и Кајкос. Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа нејзините несовршености. Иако Џенифер вежба секој ден во вежбалница и има правилна и здрава исхрана, за дел од нејзините обожаватели таа изгледа како  секоја друга жена.

Дека овие коментари сепак ја трогнале,  латино-дивата покажа  објавувајќи неколку фотографии во костим за капење.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 

Позираше повторно во костим за капење, но овој пат малку се „испегла“. Таа позираше без шминка.  По папарацо-фотографиите, нејзините следбеници исто така напишаа дека нејзините фотографии на социјалните мрежи немаат никаква врска со реалноста.

„Прошетав низ населбата и наидов на десетина поубави жени. Не знам што е толку привлечно на неа? Толку многу пари, а многу просечна жена, е само еден од коментарите под нејзината фотографија.

 

Ќе ви се допадне