Никол Кидман во досега најсекси издание

By

Холивудската актерка и оскаровка Никол Кидман ја изненади својата публика кога се појави на насловната страница на списанието „Стелар“ во секси издание како никогаш досега. Таа е облечена во проѕирен фустан од Александар Пери, а сликана е во базен како ги скрива градите.

Фотографијата е направена откако Никол наполни 50 години во јуни. Во интервјуто таа, меѓу другото, зборува и за стареењето:

„Тоа е мојот живот. Среќна сум што наполнив 50 години. Сакав да го прославам големиот јубилеј само со семејството, да е едноставно и интимно. И успеав во тоа,“ додава актерката.

Ќе ви се допадне