Никол Шерцингер блесна во тесен фустан на Вимблдон

Никол Шерцингер беше вистинска атракција на Вимблдон, ја следеа погледите на гледачите и фотографите.

Таа се појави во тесен фустан во боја на слонова коска кој ја следеше линијата на телото, а аутфитот го дополни со златен и сребрен накит, мала црна чанта и очила за сонце. Овој пат со неа не беше нејзиниот вереник Том Еванс.

Никол и шест години помладиот шкотски рагбист Том Еванс се запознаа во 2019 година кога учествуваше во шоуто The X Factor: Celebrity со бендот Try Star. Тие се верија минатата година на Хаваи.

Неодамна заедно го прославија нејзиниот 46 роденден, по повод кој Никол ги почести своите фанови со фотографија во бикини.

Scroll to Top