Објавен трејлерот на документарецот за Пол Вокер

By

Трејлерот за документарниот филм за холивудската ѕвезда Пол Вокер конечно ја виде светлината на денот.

Документарецот го следи животот на ѕвездата од „Брзи и бесни“. Вокер трагично настрада во сообраќајна несреќа во Лос Анџелес во 2013 година, на 40 години.

Двеминутниот трејлер прикажува интервју со негови најблиски соработници и оние кои најдобро го познаваат, членови на семејството, директори, колеги, актери, негови снимки од младоста, како и од периодот непосредно пред да настрада.

Ако сте го сакале Пол колку и ние, сигурно сте помислиле: „Зошто баш тој, а не некој од нас?“, изјавил Тајриз Гибсон, еден од неговите најблиски пријатели и колеги во филмот, „Брзи и бесни“.

Премиерата на филмот I Am Paul Walker е закажана за 11 август оваа година.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animedao.nl free anime

4Anime: Ninja the Wonder Boy (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz free anime

Watch Digimon Tamers: Battle of Adventurers (Dub) Episode Full

ANIMEFLIX: Anonymous Noise (Dub) anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix dragon ball super

Forum acronis: https://forum.acronis.com/user/359867

Dribbble: https://dribbble.com/gogoanimelol/about