Облечена во розово, Шинед О’Конор го погреба синот: Ирска во својата злоба и лаги дозволи син ми да умре

By

Ирската музичка ѕвезда Шинејд О’Конор (55) вчера го погреба малолетниот син Невим Нест Али Шејн О’Конор (17), кој на 7 јануари под неразјаснети околности си го одзеде животот. Шинејд на погребот дојде облечена во розово, бидејќи, како што рече тоа би му се допаднало на нејзиниот син. Откако се врати во својот дом, таа напиша  трогателен твит:

dobivaj vesti na viber

„Ги идентификував посмртните останки на мојот син. Господ да ѝ прости на Ирска, бидејќи јас сигурно нема. Ќе почекам да го оплачам синот, а кога ќе бидам подготвена на сите ќе им кажам точно како државата Ирска во своето незнаење, злоба и лаги во болницата „Тусла“ овозможи мојот син да умре„.  Педесетина нејзини пријатели дојдоа на испраќањето на Невим на гробиштата Њуландс Крос во Западен Даблин.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Attack on Titan Season 3

So I'm a Spider, So What? Episode 21

watch anime online Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations Episode 225

tải go88