Откриени двојничките на Ким и Кајли Кардашјан

By

Ким Кардашјан и сестра ѝ во текот на годината станаа познати во светот, а нивните лица се препознатливи секаде. Но, вистински метеж направија две девојки од Дубаи и Кувајт, кои изгледаат речиси идентично како популарните старлети.

Поточно како Ким Кардашјан и Кајли Џенер. Во прашање се девојките што се нарекуваат Соња и Физа Али. И едната и другата се блогерки, а нивната сличност со Ким и Кајли е неверојатна. Како да се работи за исти личности.

Видете како изгледаа Соња и Физа Али:

А како Кајли Џенер и Ким Кардашјан:

Инаку, некои луѓе ги обвинија Соња и Физа дека оделе на скапоцени пластични операции за да личат на сестрите, но тие ги демантираа овие наводи.

Соња и Физа раскажаа дека воопшто не се обожавателки на сестрите Кардашјан и дека не гледале ниту една епизода на реалното шоу „Следете ги Кардашјан“.

Тоа што е сигурно е дека неверојатно личат на Кајли и Ким.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 3

JUJUTSU KAISEN (Dub)

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 5

AnimeHeaven Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

anime sites Tokyo Revengers (Dub)