По една година брак, Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг

By

Поранешната плејбој зајачица, Памела Андерсон по една година се разведува од нејзиниот сопруг Ден Хејхерст. Тоа е петти брак на глумицата. Тие се венчаа на Бадник 2020 година, откако го поминаа заедно карантинот во Канада. Ден ѝ беше телохранител на Памела две години пред да почнат врска.

dobivaj vesti na viber

Извор близок до парот го опиша нивниот брак како „пандемиска измама“. Нивниот брак беше проследена со драма од самиот почеток, кога поранешната партнерка на Хејхерст, Кери, ја обвини Памела дека им ја уништила врската.

„Сакам луѓето да знаат дека петгодишната врска, во која имавме три деца, е прекината поради аферата на Памела и Ден“, изјави Кери по нивниот брак.

Ден беше петти маж на Памела. Таа претходно беше мажена со продуцентот Џон Петерс, и со него беше во брак само 12 дена. Памела беше мажена и за тапанарот Томи Ли, пејачот Кид Рок и прдуцентот Рок Соломон.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime online 4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime

stream anime online 4Anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

watch animes Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

4Anime One Piece (Dub)

4anime tv 4Anime Mieruko-chan

tải go88