По потпишаниот предбрачен договор, ладната Викторија проговори за идната снаа

By

Иако модната креаторка Викторија Бекам (46) јавноста често ја доживува како студена личност, во неодамнешното интервју таа покажа дека не е така. Викторија во шоуто во Лореин во средата ја пофали 25-годишната Никол Пелц, нејзината снаа, свршеницата на Бруклин (21), и зборуваше за нивната венчавка.

Дизајнерката рече дека нивната свршувачка дошла во добро време и дека таа и сопругот Дејвид Бекам (46) не можеле да очекуваат поубава дама за нивниот син. Бруклин и Никол се неразделни по објавувањето дека се заедно во ноември минатата година.

„Тие се многу среќни. Таа е убава, слатка и добра. Таа е толку убава, пријатна жена”, рече Викторија. „Убаво е што и покрај сè што се случуваше оваа година, Бруклин најде сродна душа и дама со која сака да го помине остатокот од својот живот. Во овој период имаше толку многу несигурност и сè беше малку тажно. Значи, ние сме многу среќни и возбудени“, додаде таа.

Странските медиуми претходно пишуваа дека парот ќе се венча во италијанското луксузно одморалиште Борго Егнација во Пу Pа.

Бруклин и Никол потпишаа предбрачен договор затоа што нејзиното семејтво е многу побогато од Бвекомиви, јавија странските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ќе ви се допадне

WCOStream watch anime: Watch My Hero Academia Episode 5 (https://wcostream.cc/m/qYn/ep-5)

GoGoAnime watch anime: Horimiya Episode 13