Повеќе не се крие зад широка облека: Кајли Џенер на сите им покажа дали е бремена

Откако неодамна се појави во широки тренерки и без шминка, почнаа шпекулациите дека Кајли Џенер е бремена и чека бебе со своето момче, актерот Тимоти Шаламе.

Тоа беше семејна фотографија, а нејзините обожаватели се надеваа дека ќе пристигне „малата Кајли“. Меѓутоа, во последното излегување една од најпознатите сестри се „ослободи“ од широката облека и облече тесна, кратка бела маичка која го покажа нејзиниот рамен стомак и ги демантираше гласините.

Таа го поминувала времето со својата сестра и пријателите, обидувајќи се да се сокрие од папараците, па носела капа и го покрила лицето со рацете.

„Кајли во препознатлива трудничка тренерка“, напишаа фановите на Кајли Џенер, а за кратко време ова е втор пат да се шпекулира за нејзината бременост.

„Кајли не е бремена“, изјавил извор за Дејли Мејл, а неодамна блиски до неа и нејзиното момче откриле дека популарната двојка е во врска на далечина.

Scroll to Top