Познатиот актер снимен на фестивал, ги загрижи обожавателите со својот изглед

Познатиот актер Пирс Броснан е снимен на музички фестивал во лондонскиот Хајд Парк, а со својот изглед ги изненади обожавателите.

Седумдесет и едногодишниот актер, познат по својот исполиран стил и препознатливиот шарм, на фестивалот се појави во лежерно издание и со несредена брада, а фановите коментираа дека ги загрижува неговиот запуштен изглед.

Фотографите го уловија актерот како добро се забавува на фестивалот, каде американската група Kings of Leon ја воодушеви публиката.

Scroll to Top