Познатиот американски рапер Нели уапсен поради силување!

By

Познатиот американски рапер Нели е уапсен поради силување. Како што пренесуваат светските медиуми, 42 годишна жена го обвинила дека сексуално ја нападнал во автобус во Вашингтон во саботата утрото.

Наводно силувањето се случило во 3.45 наутро, а дека жртвата веднаш го идентификувала Нели како сторителот. Раперот е обвинет за силување од втор степен во 7 часот утрото и одведен е во притвор.

Инаку, Нели бил на својата турнеја кога се случило сето ова. Раперот инаку е познат по бројните хитови, како што се „Hot In Here” i “Dilemma”, кои ги отпеа со колешката Кели Роланд.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Tokyo Ghoul

AnimeDao One-Punch Man Episode 6

Your Lie in April

Horimiya

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 4