Познатиот заводник запроси 30 години помлада девојка, трет пат ќе го каже судбоносното „да“

Актерот Руфус Севел (56) ја запроси својата триесет години помлада девојка Вивијан Бенитез и ова ќе му биде трет брак.

Идната невеста на социјалните мрежи се пофали со нивната заедничка фотографија, на која покажа прекрасен дијамантски прстен кој им привлече око на многумина.

„Додека смртта не нè раздели “, напиша актерката во објавата и ги воодушеви сите дека наскоро ќе застане пред олтарот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vivian benitez (@vivv)

Двојката која својата врска ја држеше подалеку од очите на јавноста, неодамна беше на романтичен одмор во Рим, а изгледа и свршувачката се случила таму.

Scroll to Top