Познато кој ќе го игра новиот Џејмс Бонд

Актерот Арон Тејлор-Џонсон ќе го толкува новиот Џејмс Бонд.

Познат по Kick-Ass и Avengers: Age Of Ultron, 33-годишниот актер претходно изјави дека гласините што го поврзуваат со Џејмс Бонд се „шармантни и прекрасни“.

Според извештаите, Арон Тејлор-Џонсон треба да биде следниот Џејмс Бонд, пренесува „Skynews“.

Актерот очигледно допрва треба официјално да ја прифати иконската улога, но извор изјави за „Сан“: „Бонд е работа на Арон, ако сака да ја преземе“.

Извор за „The Sun“ додаде дека што се однесува до продукцијата, Арон ќе го потпише договорот во следните неколку дена и тие можат да почнат да се подготвуваат за големата најава.

САпоред медиумот, Тејлор-Џонсон е неверојатно талентиран актер. Тие го нарекоа „совршена личност за улогата на Бонд и ќе продолжи добро од таму каде што застана Даниел Крег“.

Тејлор-Џонсон минатата недела беше прашан од списанието „Numero“ за гласините што го поврзуваат со улогата. Како одговор, тој рече: „Сметам дека е шармантно и прекрасно што луѓето ме гледаат во таа улога. Тоа го сфаќам како голем комплимент“.

Scroll to Top