Принцот Хари ќе ја носи Меган на интимно бегство за нејзиниот 40. роденден

By

Денес, војвотката од Сасекс, Меган Маркл, го слави својот 40. роденден, што предизвика многубројни шпекулации во медиумите како таа и нејзиниот сопруг, принцот Хари, ќе го прослават овој ден.

Неодамна во медиумите се појави вест дека парот планирал забава за 65 луѓе во нивната вила, наводно организирана од страна на врвната планерка за венчавки, Колин Коуви. Но, набргу веста беше демантирана од „Пејџ сикс“, кој објави дека ваков настан нема да се одржи.

„Пејџ сикс“ објави дека војводата и војвотката од Сасекс ќе заминат на интимно бегство,, кое го организирал принцот Хари.

Извори за порталот рекле дека Меган не планира да прави голема фешта.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime dub AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

AniWatch Fairy Tail (Dub) Episode 168

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 5

AniWatch Attack on Titan Final Season Episode 8

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2