Проблеми во бракот, Џорџ и Амал Клуни минуваат низ криза

By

Веќе неколку месеци странските медиуми пишува за наводно  проблемите во бракот на познатиот актер Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал.

Како што пренесуваат странските медиуми, несогласувања меѓу нив се појавиле кога Амал посакала да посвои дете од Ирак со што актерот, наводно, не се согласил, па така помеѓу нив се појавиле се почести кавги.

Но, странските медиуми сега зборуваат дека проблемите меѓу нив кулминирале кога во нивнот однос се вмешала друга жена, која нивната љубов ја ставила во искушение.

Иако ниту Амал ниту Џорџ Клуни не се огласија по повод овие гласини, извор близок до парот откри дека тие редовно работат на решевањето на своите проблеми.

Тие двајца се венчаа во 2014 година, а имаат две деца.

Ќе ви се допадне