Ријана нудеше долна облека за „Црн петок“

By

Светската пејачката Ријана нуди долна облека за „Црн петок“. Таа е позната по тоа што има сопствена линија на долна облека Savage x Fenty, а за празничниот шопинг ден, реши да им понуди на луѓето облека на попуст.

На својот „Инстаграм“ профил, Ријана позираше во секси долна облека, која самата ја има дизајнирано. Таа на себе носеше хулахопки, кој за празникот ги продавала со попуст од 65%.

Светските медиуми пишуваат дека хулахопките на Ријана достигнале рекордна распродажба за цена од само 35 евра.

Ќе ви се допадне